VSAKA IDEJA MORA NAJTI SVOJO ŠTEVILKO

FESTIVAL ČOKOLADE 2015

15. 4. 2015 Komentarji so izklopljeni za ELVIS JACKSON NA KRANJSKEM BAZENU Šport in prosti čas, Zasidrano

ELVIS JACKSON NA KRANJSKEM BAZENU

Pripravite blazine, rokavčke in naberite energijo –

ELVIS JACKSON

KRANJSKI BAZEN

24. APRIL

na kranjskem Bazenu bo pokalo in grmelo od viška energije

Na Bazen Kranj 24. aprila s svojo novo prodajno uspešnico – ploščo »Radio Unfriendly« prihajajo Elvis Jackson, večer bodo odprli tržičani Wasted Time ter kočevski Sell Out, zaključili pa Down 2 Music.

Klub radovljiških študentov tudi tokrat skrbi za denarnice naših članov, saj vstopnice pri nas lahko dobite le za 7 €. Svojo vstopnico si lahko priskrbite na uradnih urah KRŠ vsak torek in petek od 18h do 20h.

Do ugodnejše vstopnice so upravičeni samo člani kluba, nečlani pa si svojo vstopnico lahko priskrbite na Eventim prodajnih mestih. Če še nisi član kluba in si dijak ali študent s stalnim prebivališčem v upravni enoti Radovljica (občine Bled, Bohinj, Gorje, Radovljica), se lahko brezplačno včlaniš na uradnih urah ali na spletni strani www.krs-klub.si .

Več info o koncertu na http://www.kurzrockvibe.si/elvis-jackson-prihajajo-na-kranjski-bazen/ .

Se vidimo na bazenu !