KONCERT MILICE TODOROVIČ

BLED FILM FESTIVAL URADNI AFTER PARTY

11. 6. 2015 Komentarji so izklopljeni za KRŠ-JEVCI GREMO NA OVIRATLON! PRIDRUŽI SE NAM Šport in prosti čas, Zasidrano

KRŠ-JEVCI GREMO NA OVIRATLON! PRIDRUŽI SE NAM

Ekipa KRŠ se je odločila, da bo sprejela nekoliko drugačen izziv! Zraven vabimo vse člane, da se nam pridružijo pri tem nepozabnem doživetju. Ja, govorimo o enem in edinem OVIRATLONU. Oviratlon je preizkušnja samega sebe na 8 do 10 kilometrov dolgi poti z različnimi ovirami. Ovire so narejene po vzoru preizkusa in treninga pripadnikov modernih specialnih enot s celega sveta. Nekatere od njih je treba preplezati, skozi druge se moramo splaziti, pri tretjih pa potrebujemo kanček poguma. Je edinstven športni dogodek, ki je na novo začrtal slovenski prostor vzdržljivostnih športov.
Dogodek se bo odvijal v soboto 4.7.2015 na Pokljuki (Športni center Triglav Pokljuka) z začetkom v dopoldanskih urah.

OVIRATLON

4.6.2016

KRŠ ČASTI PRIJAVNINO 😉

Za vse zainteresirane člane, ki želijo sodelovati v ekipi Kluba radovljiških študentov prijavnino časti KRŠ;)
Pogoj za pridružitev naši ekipi je članstvo v klubu in pa starost več kot 18 let.
Ker pa je na voljo samo 10 prostih mest priporočamo, da se čim hitreje prijavite na mail: podlogar.peter@gmail.com

Več informacij o samem dogodku si lahko ogledate na naslednji povezavi:http://pokljuka.oviratlon.si/
Vabljeni!

Ekipa KRŠ